«ارّه: محاکمه‌های جیگسا» به دنیای بردگیم می‌آید

فرنچایز «ارّه» ماجرای خونین تله‌های مرگش و عدالت پیچیده‌اش را به دنیای بردگیم می‌آورد. آیکانیک استودیو در اسن اشپیل امسال، یعنی بزرگترین گردهمایی بازی‌های رومیزی، از «ارّه: محاکمه‌های جیگسا» رونمایی کرد.

بازیکنان برای رهایی از تله‌های جیگسا و دیگر بازیکنان تلاش کنند، اما این همه‌ی ماجرا نیست. در راه فرار از این تله‌های مرگبار باید سلامت خود را مدیریت کنند، به دنبال منابع باشند و به آخرین نفری تبدیل شوند که از این معرکه‌ی جهنمی جان سالم به در می‌برد. کارت‌ها که نشانگر اکثریت منابع و بخش‌های درون بازی هستند را می‌توان برای ساختن بیش از ۲۰۰۰ تله‌ی وحشتناک و خاص به کار گرفت.

سلامت شخصیت‌ها توسط اتصال قطعات، دقیقا شبیه یک پازل، نشان داده می‌شود که در مواجهه با تله‌ها و خطرات مختلفی که روی بدن شخص تاثیر می‌گذارد، تغییر می‌کنند. یعنی ممکن از دستتان را بوسیله‌ی یک اره برقی از دست بدهید یا پایتان زیر آوار بماند و خرد شود؛ که این اتفاق را با برگرداندن قطعه‌ی مرتبط با آن عضو بدن نشان داده و می‌توان آسیب وارد شده،توانایی از دست رفته و تاثیر آن در بازی را از این طریق مشاهده کرد.

از جعبه‌ی بازی می‌توان فهمید تعداد بازیکنان بین ۲ تا ۶ نفر هست و مدت بازی نیز ۳۰ تا ۹۰ دقیقه خواهد بود. تصویر دستی قطع شده را روی جعبه‌ی بازی می‌بینیم و با توجه به میزان خشونت و شکنجه‌های بی رحمانه در این مجموعه، محدودیت سنی +۱۸ برای این بازی اصلا جای تعجب ندارد. طراحی این بازی به دست آیکانیک استودیو (Iconiq Studios) انجام شده است.

تهیه‌کننده‌ی «ارّه: محاکمه‌های جیگسا» استودیوی لاینزگیت پیکچرز و توییستد پیکچرز هستند که بعد از موفقیت اولین فیلم در این سری در سال ۲۰۰۴ بوجود آمدند. کمپین معرفی و تبلیغات این بازی روز هالووین یعنی ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳ آغاز و برای انتشار در سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده.

 

 

error: Right Click and Text Selection Is Disabled