برای فتح پرچم تلاش کنید (بردگیم Call Of Duty)

تقریبا همه افراد یک بار اسم بازی کامپیوتری Call Of Duty  را شنیده‌اند، حتی اگر آن را بازی نکرده باشند. خودمان که خیلی از نسخه‌های منتشر شده را بازی کردیم و کلی خاطره داریم.

در این مطلب قرار است به نسخه‌ای جدید از Call Of Duty بپردازیم که شاید تجربه یک بازی فیزیکی را برایمان رقم بزند.

با افتتاح نمایشگاه گاما 2023 در 24 اپریل، باید انتظار این را داشته باشیم که ناشران بازی، بازی‌های جدید خود رامعرفی کنند. شرکت Arcane Wonders اعلام کرده است که اکنون با انتشارات  Activisionیک شراکت بلند مدت دارد و نتیجه این شراکت انتشار نسخه بردگیم Call Of Duty (Call Of Duty: The Board Game) در 3ماهه دوم سال 2024 است.

بازی رومیزی Call Of Duty توسط برایان و بنجامین پوپ طراحی شده و آن‌ها در ارتباط با این بازی گفته‌اند:

«Call Of Duty: The Board Game تجربه خوب و قابل قبولی را به میزها می‌آورد و بازیکنان را در نبردهای رقابتی شدید غرق می‌کند. شما می‌توانید با انتخاب نقشه‌های Shoot House یا Stand Off، شخصیت‌هایی مانند Ghost Riley یا Captain Price و یا با انتخاب سلاح‌ها و آیتم‌های مورد نظرتان تاکتیک شخصی خود را بسازید و بعد وارد عمل شوید.

در هر دور، همانطور که مخفیانه و همزمان در حال برنامه ریزی اقدامات هستید باید انتخاب‌های سختی داشته باشید، آیا جسورانه با دشمن درگیر می‌شوید؟ یا شاید کمین کرده و مخفیانه به آن‌ها حمله می‌کنید؟

این احتمال هم وجود دارد که آن‌ها در ساختمان مخفی شده باشند ، یک نارنجک بردارید و از پنجره به داخل بیاندازید و یا ریسک کنید و به سمت فتح پرچم قدم بردارید. بنظر خودتان در کدام دسته هستید؟ آن‌ها که خشاب را یکجا خالی می‌کنند یا آن‌ها که وقت بیشتری برای هدف گیری می‌گذارند؟

اگر هم در بازی کشته شدید به سادگی و سریع دوباره شروع کنید. شما می‌توانید 2مجموعه را برای یک بازی 4نفره ترکیب کنید و طبق معمول افزونه‌ها اجزای دیگری مثل نقشه‌ها، سلاح‌ها، حالت‌های بازی و موارد دیگر اضافه می‌کنند.»

نویسنده مقاله می‌گوید:«ناشر فقط از تصویر جلد بازی رونمایی کرده، اما من حدس می‌زنم که هر مجموعه شامل شخصیت‌ها، سلاح‌ها، نقشه‌ها و … متفاوت باشد.»

منبع: BGG

error: Right Click and Text Selection Is Disabled