وعده‌ی «عجیب‌ترین و بهترین» بازی در تاریخ بازی‌های مهمانی با 330 کارت!

بازی کارتی Monikers از انتشار نسخه‌ی الحاقی مستقلی به نام Monikers-ers خبر داد که انتظار بازیکنان را برای دور شدن از جهان اطراف به خوبی برآورده می‌کند.
جعبه بازی تفاوت آنچنانی با دیگر نسخه‌های الحاقی که CMYK از سال 2015 برای این بازی منتشر کرده نخواهد داشت، اما شرکت تولید کننده Monikers-ers را نقطه ورود جدیدی به بازی‌های سبک پانتومیم درنظر گرفته است که شوخی‌های بهتری را به همراه دارد. کارت‌ها بهبود یافته، بامزه‌تر و موضوع محورتر می‌شوند و بدون حیله یا چیز بی سابقه‌ای تجربه‌ی بهتری را بوجود می‌آورند.

شرکت CMYK در مکالمه خود با دایس برکر گفت: «بعد از چهار سال از آخرین بسته برای Monikers تمام مدت درحال گوش دادن و اطلاعات جمع کردن بودیم. و هزاران کارت نامعقول و احمقانه‌ی جدید رو امتحان کردیم. قول می‌دیم که عجیب‌ترین و بهترین کارت‌هایی هستن که ساختیم.» که به یک نتیجه‌ی 330 کارتی ختم شده و به گفته‌ی خودشان ارزان‌ترین محصول این شرکت است.

اگر تا به حال Monikers را امتحان نکرده‌اید، یکی از بهترین بازی‌های مهمانی با تعداد زیاد درحال حاضر را از دست داده‌اید؛ این بازی که مناسب 4 تا 16 نفر است، مانند پانتومیم، هر تیم در زمان تعیین شده باید تا جایی که می‌تواند سرنخ های تولید شده توسط سرگروه که می‌‌تواند یک کلمه یا یک حرکت باشد را حدس بزند و با جوک ها و صحبت‌ نامعقولانه از هر دور به دور بعدی بروند.

 

error: Right Click and Text Selection Is Disabled